S realitnou kanceláriou Alpha Reality som bol veľmi spokojný. Oceňujem profesionálny prístup pána Olšanského, ktorého môžem len odporučiť?.
Realitnú kanceláriu Alpha Reality s.r.o. som zvolil, protože najviac naplňali moju predstavu ako by mal prebiehať predaj nehnuteľnosti a aké služby by som potreboval pri predaji využiť. Čo aj splnili (celý tým, pre mňa v čele s p. Olšanskou). Vzhľadom k pobyte v zahraničí som bol rád, že všetko sa podarilo zabezpečiť behom pár návštev v SNV. Ďakujem za spoluprácu pri predaji, a neváhal by som využiť služby pri predaji aj nabudúce.
Alpha Reality môžem len odporúčať. Poradenstvo, osobný prístup na top úrovni. Bez starostí, servis od A po Z. Za mňa obrovské ďakujem. Starý byt predaný, nový kúpený, bez starostí. Pani Macejová, osobitné poďakovanie, priateľský, ľudský prístup pri riešení problémov.
Pri kúpe bytu Vašou realitnou kanceláriou som bol maximálne spokojný, všetko prebiehalo na vysokej profesionálnej úrovni, tiež chcem vysloviť veľkú spokojnosť p.Matúšovi Olšanskému a tiež celému kolektívu realitnej kancelárie Alpha Reality. Odporúčam každému.
S realitou kanceláriou Alpha Reality sme boli veľmi spokojní, sú veľmi profesionálny, ochotný a ústretový. Chcem sa poďakovať p. Matúšovi Olšanskému za profesionálny prístup a výbornú spoluprácu. Určite ich odporúčame ?
Realitnú kancelariu Alpha Reality nám odporučil finančný poradca Peter Kellner a boli sme maximálne spokojní ? Profesionalita, ústretovosť, ochota, perfektná komunikácia s pani Danielou Olšanskou. Peťovi Peter Kellner ďakujeme nielen za skvelé rady, postrehy (ktoré sa všetky naplnili), ale najmä za to, že nás nasmeroval práve na túto realitnú kanceláriu. Ešte raz všetkým ĎAKUJEME
Touto cestou by som sa chcela poďakovať za skvelú prácu a fantastický prístup spoločnosti Alpha Reality, boli ste skvelí, ochotní, zvlášť chcem poďakovať Danke, ktorá mi vždy vyšla v ústrety ochotná pomôcť a stále s úmevom na tvári, ďakujem za všetko, všetkým len odporúčam túto spoločnosť.
Najlepšia realitka v meste. Veľmi radi poradia, pomôžu s hocičím. Profesionálny prístup od celého tímu.
Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať realitnej kancelárii Alpha Reality s.r.o., za sprostredkovanie kúpy bytu. Obzvlášť by som sa chcela poďakovať konateľovi spoločnosti p. Augustiňákovi za ústretový a profesionálny prístup, poradenstvo ako aj hladký priebeh pri samotnej kúpe či kompletnej administrácii spojenej s prepisom nehnuteľnosti. Starostlivosť o klienta je v tejto realitke na TOP úrovni a preto môžem Vaše služby len a len odporúčať a určite ich rada využijem pri mojich ďalších plánoch do budúcna. S pozdravom Michaela V.
Chcem sa veľmi pekne poďakovať úžasnému tímu Alpha Reality za ich profesionálny prístup, ústretovosť, spoľahlivosť pri kúpe nehnuteľnosti. Ďakujeme predovšetkým pani Olšanskej, ktorá to s nami vydržala až do konca a zabezpečila nám nové bývanie. Veľká spokojnosť.
Realitná kancelária Alpha Reality je TOPka na realitnom trhu. Špeciálne vyzdvihujem maximálne profesionálny prístup na naozaj vysokej úrovni, ktorý aj napriek tomu ostal ľudský a ústretový. Taktiež chválim perfektnú a promptnú komunikáciu. Spolupracovať s touto realitnou kanceláriou bola jedna radosť! Skutočne odporúčam všetkými 10timi. Týmto pozdravujem konkrétne p. Macejovú, ktorú som si “privlastnila” a považujem ju za osobnú realitnú maklérku a dúfam, že s ňou ešte budem mať tú česť spolupracovať znova :))
Ďakujem za profesionálny a ústretový prístup Martiny Macejovej. Určite odporúčam spoluprácu s Alpha Reality.
So službami p . Mgr. Macejovej z Alpha Reality sme boli spokojní, aktívny, ľudský prístup, na všetkom čo sme sa dohodli platilo, odporúčame :)
Veľká vďaka Alpha Reality pri predaji bytu. Ďakujem za profesionálny prístup. P. Martine Macejovej jedno veľké ďakujem :-)
Výborná komunikácia, odbornosť a spolupráca, všetko prebehlo bezchybne, ďakujem p. Macejovej a celej realitke.
S realitnou kanceláriou Alpha Reality som bol veľmi spokojný. Oceňujem profesionálny prístup pána Olšanského, ktorého môžem len odporučiť.
S realitnou kanceláriou ALPHA REALITY, sme boli pri kúpe bytu nesmierne spokojní, musím vyzdvihnúť profesionálny prístup a výbornú komunikáciu s klientom. Osobitne by som chcela vyzdvihnúť pána M. Olšanského, ktorý nám všetko vysvetlil, taktiež bol vždy k dispozícii, oceňujem taktiež individuálny prístup od vybavenia prepisu a všetkých formalit.
Milý, ústretový, ochotný s profesionálnym prístupom, to je pán Olšanský s Alpha Reality. Prajem mu veľa úspechov tak v osobnom ako aj v profesnom živote.
Ďakujem Alpha Reality s.r.o. za predaj rodinného domu, profesionálny prístup p. Augustiňáka a kompletný servis pri predaji nehnuteľnosti.
Milý, ústretový, ochotný s profesionálnym prístupom, to je pán Olšanský s Alpha Reality. Prajem mu veľa úspechov tak v osobnom ako aj v profesnom živote.
Pri kúpe bytu cez Alpha Reality s.r.o. sme boli veľmi spokojní, hlavne s pánom Augustiňákom, profesionálny prístup, rýchlosť, ústretovosť. Odporúčam každému.
Maximálna spokojnosť s realitným maklérom Matúšom Olšanským zástupcom Alpha Reality, profesionálny prístup, kompletný servis, ochota pomôcť a poradiť kedykoľvek aj mimo pracovných hodín, ešte raz vďaka.
Spokojnosť v plnom rozsahu s p. Matúšom Olšanským aj realitkou pri kúpe bytu, ochota a bezproblémová komukácia aj vybavenie všetkých potrebných papierov. V prípade potreby odporúčam p. Olšanského. Ďakujem.
Oceňujem profesionálny prístup tímu Alpha Reality so zohľadnením individuálnych požiadaviek klienta, korektnú komunikáciu a ústretovosť. Realitnú kanceláriu Alpha Reality vrelo odporúčam a želám veľa spokojných klientov.
S realitnou kanceláriou (Alpha Reality) sme boli aj sme veľmi spokojný... Výborná spolupráca, vždy k dispozícii keď človek potrebuje..... Veľmi sympatický a spoľahlivý.
Oceňujem profesionálny prístup tímu Alpha Reality so zohľadnením individuálnych požiadaviek klienta, korektnú komunikáciu a ústretovosť. Realitnú kanceláriu Alpha Reality vrelo odporúčam a želám veľa spokojných klientov.
Veľká spokojnosť so službami Alpha Reality. Rýchle a profesionálne jednanie, určite odporúčame.
S Alpha Reality máme veľmi dobré skúsenosi, vždy nám vedia dobre poradiť. Sú spoľavhlivý a férový.
Profesionálny prístup, kompletný servis, flexibilita, ochota pomôcť a poradiť kedykoľvek aj mimo štandardných pracovných hodín, v ponuke aj výborná kávička.
Chcem sa podeliť o skúsenosť s Alpha Reality, konkrétne Pánom Olšanským, ktorý počas kúpy nehnuteľnosti bol nám kedykoľvek k dispozícii, ceníme si jeho milý prístup a rýchle vybavenie všetkých náležitosti súvisiacich s kúpou. Boli sme veľmi spokojní, vrele odporúčam.
Ďakujem Alpha Reality za profesionálny prístup a rýchle jednanie. Odporúčam, hlavne pána Matúša Olšanského, je veľmi šikovný.     
Ďakujem za profesionálny prístup, komunikáciu, vždy s ochotou pomôcť a poradiť, vždy s úsmevom, môžem len a len odporučiť.
Dobrý deň, V prípade kúpy bytu a jeho následného prenajatia sme boli velmi spokojní celkovo, s prístupom p. Olšanského aj realitnej kancelárie ako celku. Jednanie bolo profesionálne, komunikácia rýchla, celkovo sme spokojní so službami od obhliadky az po prepis bytu. Ďakujeme a ďalším zákazníkom služby realitnej kancelárie odporúčame.
Pán Olšanský, ďakujem veľmi pekne za profesionalitu a individuálny prístup vrátane toho ako ste to všetko so mnou zvládli. Prajem veľa úspechov nech sa už vírusová situácia pominie a môžme znova nabehnúť na normálny režim. Ak by som niečo riešila na trhu s nehnuteľnosťami ozvem sa určite. Nenechajte sa odradiť závistlivcami či konkurenciou v Spišskej Novej Vsi a pokračujte v tom v čom ste najlepší.
S realitnou kanceláriou ALPHA REALITY sme boli počas celej spolupráce veľmi spokojní. Ich prístup ku klientom bol profesionálny. Sú ochotní, ústretoví, seriózni. V mnohých veciach nám poradili. Určite ich odporúčam.
Dobrý deň prajem, realitnú kanceláriu Alpha Reality som kontaktoval z dôvodu predaja bytu a môžem prezradiť, že som bol nadmieru spokojný. Všetko prebehlo na ,,jedničku,, mne stačilo už len podpísať zmluvy výborná spolupráca ! Konkurenčná realitná kancelária pri ktorej som riešil kúpu bytu nebola zďaleka taká ústretová. Práve z toho dôvodu som sa obrátil na Alpha Reality, aj na základe recenzií a môžem len odporúčať. Určite ak budem potrebovať v budúcnosti pomôcť s kúpou alebo predajom obrátim sa opäť na Alpha. Veľké Ďakujem tímu Alpha Reality.
Boli sme spokojní, rýchle jednanie, profesionálny, milý a promptný prístup, ďakujem za Vaše služby.
Rýchlo a jednoducho sme všetko dohodli cez telefón a email. Profesionálny prístup ku klientom so snahou pomôcť a poradiť. Ďakujem.
S realitnou kanceláriou Alpha Reality som bola veľmi spokojná rýchle vybavenie, priateľský prístup. Určite odporúčam.
Veľká spokojnosť, priateľsky prístup ,obhliadky ,kataster a zmluvy vybavili za nás . Odporúčam.
S realitnou kanceláriou som bola veľmi spokojná, rýchle vybavenie, ústretovosť, všetko prebehlo bez akýchkoľvek problémov. Ušetrili nám čas aj starosti. Odporúčam.
Dobrý deň, s prácou realitnej kancelárie som bol spokojný od začiatku jednania až k podpisu v banke prebehlo všetko bez problémov, keďže pracujem v zahraničí realitná kancelária bola flexibilná a vedeli sme sa dohodnúť na presnom dátume môjho príchodu takže maximálna spokojnosť do budúcna plánujem ešte niečo dokúpiť takže ak budem potrebovať pomoc určite sa obratím na vás ďakujem.
Touto cestou sa chcem poďakovať realitnej kancelárie Alpha reality s.r.o., ktorá bola nápomocná pri kúpe nehnuteľnosti. Spolu s bratom, ktorý mi pomáhal s realizáciou kúpy, sme boli veľmi spokojní s ich profesionálnym prístupom. Zvlášť by sme sa chceli poďakovať p. Macejovej, ktorá bola vždy ústretová, odpovedala na všetky naše otázky a zo všetkým pomohla. Určite môžem realitnú kanceláriu Alpha reality s.r.o. len odporučiť ďalším potenciálnym klientom.

Používanie cookies - aby web fungoval ako má:

Aby ste na webe ľahko našli to, čo hľadáte, potrebujeme váš súhlas so spracovaním súborov cookies. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" všetky cookies jednoducho povolíte.

Cookies sú malé súbory, ktoré sa ukladajú vo vašom prehliadači. Podľa nich vás na našom webe spoznáme a zobrazíme vám web tak, aby všetko fungovalo správne a podľa vašich preferencií. Prehľad cookies a podmienky ich používania si môžete prečítať tu.

Nastavenie